2012'ye Doğru...

2012'ye Doğru...
  • 7-12-2011
  • Editörden
  • Ziyaret: 0
  • Son Güncelleme: 5-03-2014
Her yeni güne birçok anıyı ekleyerek bitiriyoruz bu yılı yine. Kimi zaman neşeli kahkahalara, kimi zaman da hüzünlü gözyaşlarına tanık oldu gözlerimiz ve yüreklerimiz... Kararlar aldık, vazgeçtik, üzüldük, bitti dedik belki de başladık yeni umutlara…

Ölüm olgusu eşitliyor insanları ve tüm tanımlar değersizliğe bırakıyor kendini. 2011 yılının son günlerinde hepimizin hayatını derinden etkileyen ve Türkiye gündemini sarsan olaylarla karşı karşıya kaldık. Acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız 1 yılın ardından umarım 2012 yılı diğer yıllardan daha güzel ve başarılı geçer hepimiz için ve yaşam bize hep güzel kapılarını açar…

Bu yılın son sayısında, dosya konularımız Petrokimyasallar, Kompozitler, Madeni Yağlar, Plastik ve Kauçuk Hammaddeleri… Dosya Konularına paralel olarak hazırlanmış makalelerin yanı sıra, sektörü bilgilendirecek teknik ve tanıtıcı yazıları da bulabileceğiniz Kasım – Aralık sayısında 2 keyifli röportaj okuyacaksınız.

İlk röportajımızda, BMC TetraDur Türkiye’nin Genel Müdürü Hakan Ünsal ile BMC’nin Türkiye pazarına giriş süreci, firmanın kuruluşundan bu yana gelişen süreç, ihracat faaliyetleri, yeni projeler, 2010 – 2011 yılı değerlendirmeleri hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Diğer röportajımızda ise, Safir Kimya’nın Genel Müdürü Celal Yıldırım ile Safir Kimya’nın ihracat faaliyetleri, yeni projeleri ve 2012 yılı hedefleri hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Her zaman olduğu gibi, yıl boyunca tüm sayılarımızda verdikleri destek ve duydukları güven ile bizi yalnız bırakmayan değerli akademisyenlere ve sektör çalışanlarına tüm Artkim Group adına teşekkür ederim.

2012 yılının ilk sayısında görüşmek üzere.

Sektörün daha fazla güç ve ivme kazanması dileğiyle...

Sevgiler…
Serap TABANLI
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü