6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014

6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014

Kimya Sektörünün Avrasya’daki En Büyük Buluşma Noktası:  6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014


Kimyasallar, Laboratuar, Teknoloji… Chem Show Eurasia 2014’de hepsi bir araya geliyor. İlk kez 2006 yılında organize edilen ve günümüze kadar katılımcı ve ziyaretçi istatistikleriyle sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı etkinliklerinden olmayı başaran "6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı” Chem Show Eurasia 2014, 16 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen katılımcı ve ziyaretçilerini İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlamaya hazırlanıyor.


Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014, 25.000 m2’lik brüt alana sahip İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10, 11 ve 12. (Fuaye ) Salonlarında, 11,000 m2’lik net stand alanı satışına ulaşmıştır.


16 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda, 50 ülkeden 1,000’in üzerinde firma ve firma temsilciliği katılımcı olarak yer alırken, fuarı 30’u aşkın ülkeden, 10.000’den fazla sektör profesyonelinin ziyaret etmesi beklenmektedir.


Fuarın Kapsamı

35 tane Kimya sektörü ile ilgili sivil toplum kuruluşundan oluşan Kimya Sektör Platformu (KSP) ve Üyeleri işbirliği düzenlenen6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia 2014, Boya, Yapıştırıcı, Yapı Kimyasalları, Kozmetik, Deterjan, İlaç, Petrokimya, Kağıt, Kauçuk, Gıda, Seramik, Cam, Emaye, Plastik, Tekstil Kimyasalları, Deri Kimyasalları, Kimyasal Ara Ürünler üretiminde kullanılan, hammadde, özel ve spesifik kimyasalların yer aldığı ve aynı zamanda üretim yapmak için gerekli olan Laboratuar, makine, ekipman, ambalaj ve sistemlerini tek bir platformda sergilendiği Kimya Sanayi Sektörü’nü bir çatı altında toplayan fuardır.

 

Chem Show Eurasia 2014’de Çin, Malezya, Hindistan ve İran Pavilyonları

Chem Show Eurasia 2014, Kimya sektöründe ülkemizin ve dünyanın önde gelen kimyasal hammadde üreticileri ve tedarikçilerinin bireysel katılımlarının yanı sıra, Çin, Malezya, Hindistan ve İran Pavilyonlarına ev sahipliği yaparak bu ülkelerden gelen katılımcı firmaları bir araya toplayıp yerli ve yabancı fuar ziyaretçileriyle buluşturacak.Chem Show Eurasia 2014 Özel Bölümü: Cosmetics & Home Care Ingredients

Ülkemizde gelişmekte olan kişisel bakım ve ev temizlik ürünleri sektörünün hammadde ve teknoloji kaynaklarının artmasına vesile olmak, yeni ürün yaratmak için kullanılan yeşil kimyasalların ve yeşil teknolojilerin sektöre doğrudan tanıtımını sağlamak amacı ile kişisel bakım ve ev temizlik ürünleri, kimyasalları ve bileşenlerine yönelik"Cosmetics & Home Care Ingredients” Özel Bölümüilk kez "Genel Kimya Sanayi Grup Fuarı Chem Show Eurasia” ile birlikte eş zamanlı olarak düzenlenecektir.


Chem Show Eurasia Fuarı’na katılan firmaların birçoğunun ürün yelpazesinde kişisel bakım ve ev temizlik ürünlerine yönelik hammaddeler ve bileşenler bulunmaktadır. Artık marka olarak global platformlarda da tanınan Chem Show Eurasia Fuarı’nın ziyaretçi profili, kozmetik, kişisel bakım, ev bakımı bileşenlerine yoğun ilgi göstermektedir.

 

Ekonomi Bakanlığı’ndan 6. Uluslararası Chem Show Eurasia Fuarı’na Destek

16-18 Ekim 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Chem Show Eurasia fuarı ile eş zamanlı olarak Alım Heyeti Programı düzenlenecektir.

T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İMMİB Genel Sekreterliği organizatörlüğünde gerçekleşecek olan programın detaylarına önümüzdeki günlerde web sitemizden ulaşabilirsiniz.


Workshop Programları

Fuar merkezinde kurulacak olan Workshop alanında, yerli ve yabancı katılımcı firmaların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından yapılacak olan sunumlarla, sektör mensupları en yeni ürünler, teknolojiler ve yeni gelişmelere ulaşma fırsatı bulacak.


Chem Show Eurasia Ücretsiz Online Davetiye Kayıtları Başladı

Hemen www.chemshoweurasia.com/OnlineRegistration adresinden ücretsiz ziyaretçi kartınızı alabilirsiniz.


Detaylı bilgi için www.chemshoweurasia.comadresini ziyaret edebilirsiniz. Katılım koşullarıyla ilgili bilgi almak ve stand rezervasyonu yapmak için sales@artkim.com.tradresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.