Doğanın renkleri bize yaşam sevinci aşılıyor

Doğanın renkleri bize yaşam sevinci aşılıyor

Cemrenin hava, su ve toprak ile buluşmasının ardından, tüm renkleriyle birlikte baharıkarşılamaya hazırız. Doğanın renkleri bize yaşam sevinci aşılıyor adeta. Her baharda da aynı hisler yeniden nüksediyor, her şey daha iyi olacak, daha güzel yarınlar bizi bekliyormuş hissine kapılıyoruz. Doğadan aldığımız bu enerji, sevgi ile tekrar bizi buluyor. Sevgi hayatımızın en güzel enerjilerinden biri olduğu için bize dönüşü de er ya da geç olumlu bir şekilde oluyor.

 

Doğanın rengi ve kokusu bir kadın metaforu oluyor çoğu zaman zihinlerde. Bahar dalları çiçek açtığında etrafa yaydığıkoku kadının kokusu oluyor. Bir çiçekten elde edilen renkler kadının cildine yansıyor ve maskelenen yüzler daha çekici, sağlıklıve bakımlıgörünüyor. Kozmetik dünyasındaki birçokürün kadınların vazgeçilmezlerinden...

 

Parfümler, makyaj malzemeleri, kremler, saç boyaları tüm kadınların ilgi alanı içerisinde olduğu için sektörün de gelişen teknoloji ile birlikte üretim ağı daha da artıyor.

 

Mart-Nisan sayısıdosya konularıarasında kozmetik ve kişisel bakım kimyasallarıbulunmakta. Rengarenk ve dopdolu bir içerikle sizleri kozmetik dünyasının renkleri ile buluşturuyoruz bu sayımızda.

 

Fuaraözel sayımızda 2 keyifli röportajımızıbeğenilerinize sunuyoruz.

 

MG Gülçiçek UluslararasıEsans Şirketi Kurucusu Sayın Mişel Gülçiçek, Tahtakalede küçük bir dükkandan, dünyaçapında bir firmaya dönüşen MG Gülçiçekin günümüze gelene kadar geçirdiği aşamalar ve bugünküyapısıhakkında bilgi verdi.

 

Gerçekleştirdiğimiz diğer söyleşide ise, Endress+Hauser Türkiyenin Genel MüdürüSayın LütfüBilgen sorularımızıyanıtladı. Bilgen, Endress+Hauserun oldukça genişbir yelpazeye yayılan ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verdi.


Keyifli okumalar dilerim.

Sevgiyle kalın,

Serap KAPTAN