Eylül-Ekim Sayısı 2014

Eylül-Ekim Sayısı 2014

Turkchem Chem Show Eurasia 2014


Kimya sektörünün Türkiye ve Avrasya’daki en büyük buluşma noktası; 6. Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı "Chem Show Eurasia”da sizlerle bir arada olmanın heyecanını yaşıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı katılımcı ve ziyaretçileriyle tüm sektör profesyonellerinin bir arada olmasını sağlayan, bu önemli organizasyona medya sponsoru Turkchem Dergisinde, dopdolu bir içerik ile özel sayımızı beğenilerinizi sunuyoruz. Her zaman olduğu gibi bu sayımızda da dergimize katkı sağlayan değerli akademisyenlerimize ve sektör çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum.


Eylül - Ekim sayımızda keyifle okuyacağınız 2 röportajımız bulunmakta.


IMCD Türkiye Genel Müdürü Sayın Gökhan Oran ile gerçekleştirdiğimiz röportajda; bu yıl sektörde 10. yılını kutlayan şirketin Türkiye pazarına giriş süreci ve firmanın kuruluşundan bu yana gelişim süreci hakkında konuştuk. Metrohm Turkey Genel Direktörü Sayın Andre Yanço ile şirketin gelişim süreci ve sektöre sunmuş oldukları ürünler hakkında sohbet ettik.


İlerleyen sayfalarımızda, röportajlarımızın yanı sıra; teknik makaleler, ürün tanıtımları, firma tanıtımları ve sektörden yeni haberleri bulabilirsiniz.


Her sayıda olduğu gibi, yine, dopdolu bir Turkchem sayısı ile sizleri baş başa bırakma zamanı şimdi…


Keyifli okumalar.

Güzel bir fuar geçirmeniz dileğiyle.

 Serap TABANLI