Kasım - Aralık Sayısı 2016

Yayın hayatına başladığımız ilk günden beri kimya sektörünün gelişimi ve bilgi akışı için sizlerle ortak bir başarı hikayesi yazmaya başladık. 10 yıl boyunca, bu hikâyede desteğini bizden esirgemeyen, fikir ve emekleri ile yanımızda olan tüm değerli okurlarımıza Turkchem ekibi adına teşekkür ederim.

Kimya sektörünün nabzını tutan yayınlarımızla; sektör profesyonellerinin, üreticilerin, temsilcilerin ve akademisyenlerin sektör yorumlarını sizlerle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Uzun yıllar boyunca, kimya sanayinin gelişimine paralel olarak, fuar ve yayınlarımızla ortak hikayemizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Kimya sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması olan; 7.Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı Turkchem Chem Show Eurasia ve Life Sciences Ingredients fuarlarına özel hazırlanan dergimizde röportajlar, teknik makaleler, ürün tanıtımları ve sektörden haberler ile sizler için dopdolu bir sayı hazırladık.

Yurt içi ve yurt dışı katılımcı ve ziyaretçileriyle tüm sektör profesyonellerinin bir arada olmasını sağlayan, sektörün en önemli organizasyonu Turkchem Chem Show Eurasia Fuarı’nın medya
sponsoru olan Turkchem Dergisi’nde gerçekleştirdiğimiz röportajları keyifle okuyacaksınız.

Cargill Genel Müdürü Ramadan Küçük, Omnilab Group Senior CEO’su Horst Juergens ve İldam Genel Müdürü Hüseyin Pekeş ile gerçekleştirdiğimiz röportajları beğenilerinize sunuyoruz.

Dergimizin yenilenen logosu, boyutu ve iç tasarımı ile sizlere 10. yılımızda yeni görüntümüzle ulaşmak istedik. Umarım yenilenmiş yapımız hoşunuza gider.

Harika bir fuar geçirmeniz dileğiyle.

Sevgiyle kalın.

Serap Kaptan