Mayıs-Haziran Sayısı 2014

Mayıs-Haziran Sayısı 2014

Soma’dan gelen haberle hüzne boğuldu bütün Türkiye… Hayatını kaybeden işçilerimizin ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Turkchem Dergisi, Interdye & Printing Eurasia Fuar özel sayısı sizler için çok güzel bir içerikle hazırlandı. Bu ayki dosya konularımız içerisinde; tekstil boyaları ve baskı mürekkepleri, denim kimyasalları, kozmetik ve kişisel bakım kimyasalları yer almakta. Dosya konularımız ile ilgili teknik makaleleri, ürün tanıtımları, firma tanıtımları ve haberleri keyifle okuyacaksınız.


Fuar özel sayımızda; Akkim Kimya Satış Pazarlama Direktörü Ahmet Serdar Yeğin ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Diğer röportajımızda ise; Bozzetto Kimya Genel Müdürü Umut Gürsel ile şirketin gelişim süreci ve sektöre sunmuş oldukları ürünler hakkında sohbetimizi okuyacaksınız.


Abant İzzet Baysal Üniversitesi Deri Teknolojisi Programı Gerede Meslek Yüksekokulu’ndan Yrd. Doç. Dr. Fazlı Akyüz’ün kaleme aldığı "Deri ve Finisaj Sanayinde Mevcut En İyi Teknikler” adlı makalede; deri sanayi ve çevre ile ilgili makaleyi beğenilerinize sunuyoruz.


Keyifli okumalar,

Sevgiyle kalın.