Univar - ANGUS Chemical Company ile yeni bir dağıtım anlaşmasını duyuruyor

Univar - ANGUS Chemical Company ile yeni bir dağıtım anlaşmasını duyuruyor

Univar, Avrupa'da seçkin Kaplamalar ve Endüstriyel Pazarları için ANGUS Chemical Company ile yeni bir dağıtım anlaşmasını duyuruyor

Küresel bir kimyasal madde dağıtıcısı ve katma değerli hizmetler sağlayıcısı olan Univar, Angus Chemical Company ("ANGUS") ile İspanya, Portekiz, Yunanistan, Türkiye, İsveç, Danimarka ve Norveç'i içeren ve Nisan ayı itibariyle Finlandiya ve Baltık Ülkelerini de kapsayacak yeni bir dağıtım anlaşması yapıldığını duyurdu. Bu anlaşma, iki şirketin İtalya'daki mevcut ilişkisi üzerine inşa edilmektedir ve 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren yürürlüğe girmiştir.


Univar EMEA CASE Sektör Direktörü Nilay Midilli, "Angus ile mevcut iş ilişkimizi yeni ülkelerde geliştirmekten memnuniyet duyuyoruz." dedi. "Angus'un ürün yelpazesi özel ürün portföyümüzü tamamlıyor. Angus ürünleriyle, yeni pazarlarda ve yaratılan fırsatlarla birlikte büyüyeceğiz. Böylesi yüksek değerli özel ürünlerin portföyümüze eklenmesi, büyüme stratejilerimiz ve Kaplamalar ve Endüstriyel segmentlerindeki özel ürün odaklanmamıza paralel bir gelişmedir. İşinde son derece uzman teknik satış ekiplerimiz ve ticari kabiliyetlerimizle müşterilerimize yeni fırsatlar sunmak ve işlerini geliştirmelerine destek olmak için sabırsızlanıyoruz.


Bu yeni anlaşma ile ANGUS'un mimari ve endüstriyel kaplamalar, yapı malzemeleri, baskı mürekkepleri ve pigmentlere yönelik çok işlevli nötralize edicileri ve özel katkı maddeleriyle Univar'ın özel ürün portföyü daha da zenginleştiriyor. ANGUS'un ürün yelpazesi, düşük kokulu, düşük VOC (uçucu organik bileşik) iç mekan su bazlı boyalar için çok işlevli bir katkı maddesi ve 2004/42/EC sayılı AB Direktifine uyması gereken boya üreticileri için ideal bir formülasyon aracı olan AEPD® VOX 1000 nötralize edici aminini içeriyor.


Dünya çapındaki ağımız sayesinde, küresel teknoloji ve inovasyon sunabiliyor ve müşterilerimizin yerel ihtiyaçlarına hitap edebiliyoruz; böylece müşterilerimizin aşağıdaki ürünlerle iyileştirilmiş ürün ve proses performansı sunmalarına yardımcı oluyoruz:

 

AEPD

DMAMP-80

AVANTANE

AEPD VOX 1000

NIPAR S-10

FLEXITANE

ALKATERGE

IPHA I-15 HYDROX

NIKANE

AMP

NE

TRIS AMINO %40

COMSOL 101-X

 

ZOLDINE

 


ANGUS Chemical Company EMEA ve Hindistan'dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Liam Doherty "Univar, ANGUS için bölgede uzun yıllardır önemli ve değerli bir iş ortağı olmuştur" dedi. . "Univar'ın sunduğu, boya ve kaplamalar ile diğer endüstriyel pazarlardaki engin teknik uzmanlığa tek adımda ulaşım olanağı ile müşterilerimize en yüksek düzeyde tedarik güvenilirliği sunabilme kabiliyetimizi daha da iyileştirmek için bu mevcut ilişkimizi geliştiriyoruz."